Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polonic

    félisten

    válasz mclaren777 #16565 üzenetére

    A kérdésedre nem tudok válaszolni. Az invitelt meg nem is ismerem, mármint közvetlen a szolgáltatásait.

    Egyébként hány Ft. szokott lenni a telefonszámla?

  • bul07

    nagyúr

    válasz mclaren777 #16565 üzenetére

    Azért olvas utána az invitelnek
    Én szep.26 küldtem emailt hogy meg szeretném szüntetni a szolgáltatásomat (Dunaweb amit most vett a invitel), szep.30 délelőtt felhívtam őket hogy még nem válaszoltak ere az ügyintéző, hogy megnézi hogy megkapták e , nem találta
    Ere mondja küldjem el még 1x, oké elküldtem nekik 3x két email címről biztos ami biztos , várok várok semmi okt.7 felhívom megint őket hogy ugyan miért nem válaszolnak , ekkor már látta hogy 30-án bekönyvelték az emailt és azt mondta hogy 30napjuk van válaszolni
    Mondom akkor nekem az is jó ha ő válaszol telefonba, ere ő hogy ő nem tud , rá egy hétre (14-ke) megint telefon mert nincs válasz, ekkor kifogtam egy értelmesebb telefonost és meg tudta válaszolni a kérdésemet , az e-mailre a választ 2011.10.18 15:41 kaptam meg
    Remélem a hibajavítás nem ilyen tempós náluk
    Ja és ezt volt a válasz
    Tájékoztatom, hogy az Ön szerződése 2012.04.07.-én jár le.

    Bekötési díj: 50 000,- Ft
    Kötbér: 12 500,- Ft
    Leszerelési díj: 12 500, Ft
    Hűségidő alatti előfizetési díjkedvezmény: 93 060,- Ft

    Összesen: 168 060,- Ft

    Így most két nettet fizettek, de az én hibám a francért kellet újrakötnöm

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák