Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz snyper990 #149465 üzenetére

    Érdekes dolog ez.

    Általában igaznak gondolom, amit írsz, hogy specifikus fórumban többnek hathat a problémákat szóvá tevők miatt a hibás működések száma. Általában csak az ír, akinek baja van.

    Most a buborékomból nézve vérmérséklet szerint a használhatatlan és a megbízható között helyezkedik el a dolog. Több helyen is "üzemeltetek" ilyet az egyiken kommersz asus mesh hálózaton, a másikon még mindig kommersz de homogén unifi hálózaton. Ugyan azon problémák változó intenzitással.
    Teljesség igénye nélkül: indulás után fekete képernyő, lassú csatornaváltás, a távirányító gombnyomása után "súlyos" másodpercek múlva történik meg amire számítanák kb azonnal. Nem reagál semmire a box (csak a teljes áramtalanításra), amit csinált a "házikó" gomb, az helyett más történik, nem tölt be a műsor, csak házikó és vissza nyílra, volt olyan, hogy a vissza nyíl gomb funkciója nem csinált semmit.
    Még mindig az én buborékomban, de kicsit tágabb értelemben (rokonság ugyan azon a településen): ugyan ezen hibákról számoltak be, még úgy is, hogy közvetlen az ONT-ra voltak a boxok kötve.
    Még egy kicsit tágabb értelemben (ismerősök, eltérő településen): ugyan ez.

    A fórumot már nem tekintem a buborékom részének: itt is nagyon sokan panaszkodnak.

    Örülök annak, hogy van, akinek hibátlanul működik :R (azt is el tudom képzelni, hogy ők vannak többen).

    Fentiek okán viszont azt gondolom, hogy a tolerálható hibákon vastagon túl van a rendszer, ennek így ebben a formában nem lenne szabad létezzen.

    Rendszeresen visszatérő gondolatom, problémám, hogy a DVB-C szabványhoz képest az IPTV hatalmas visszalépés jelen formájában (nyilván az én és buborékom használati szokásai szerint). Nem kellene feleslegesen külön doboz, jobb lenne a kép minőség. Marad az 1db távirányító. Akinek pedig szüksége van okosítóra így vagy úgy megoldhatná. Bónusz, ha már kényszerből van ez a dolog, akkor csinálnák meg "rendes" hardverre is natívan pl.: AppleTV. Ezen készülék értékesítéséből még extra hasznot is termelhetnének így (tudom tudom unicast és üzemeltetés és költségek).

    A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

Új hozzászólás Aktív témák