Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    válasz Garold #13055 üzenetére

    (#13055) Garold : Én tudom, hogy van a garantált, és ha az nincs meg, akkor lehet csak reklamálni. A mi esetünkben ez részben igaz volt, mert a feltöltés az 0,35Mb lett, nem pedig ~0,5Mb, ami 15Mb mellé a garantált UP.

    De most már nem is aktuális a feljelentgetés szerencsére!
    Ma kora délután se szó, se beszéd (se telefon, se SMS, se email) beállított egy T-Home-s, aztán rá 10 percre még egy, akkor már kezdtem aggódni, hogy mi készül itt... rám küldik az egész T-Home brancsot, és lincselés lesz talán?! :DDD
    De végül csak bejöttek méricsgélni, a készülék azt mutatta, hogy 110V van a vezetéken, zárlat is van és max 8-10Mb-tel szinkronizál. Ezután kezdtek gyanakodni a szűrőre, vagy a házban lévő legelső bekötésre, meg a kinti csatlakozásra. Adtunk létrát, felmászott a kinti vezetékhez, és látta hogy beázott, ott ért össze a két vezeték, és lett 110V rajta, meg zárlat is egyben! Újra kötötte, bementünk, levették a 8MB-es korlátot, és lám, 13,5Mb/0,8Mb. (amúgy a központtól 2,0km-re vagyok)

    Úgyhogy most bódog' vagyok! :D
    (remélhetőleg szakadások se lesznek, mert most ugyanolyan a rendszer mint régen, és akkor se szakadt túl gyakran)

    (#13054) joecontra: Mostmár lehet megkéne vennem azt a 321B-t! :K

Új hozzászólás Aktív témák