Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz epahladin #4109 üzenetére

    Köszönjük a nagyon komoly kritikát:D:D:D
    Ezen nem is röhögni tudok...inkább sírva fakadni :W .
    Az,hogy te egy informatikai mérnök vagy kb20évesen,sztem ne verd a nyálad olyannal,amihez fingod nincs.(egy informatikai mérnöknek annyi köze van egy elektronikához,mint egy sánta bagolynak kimenekülni az erdőtűzből)
    Én meg ezeket javítom már legalább 10éve,uhogy van picike tapasztalatom arról,hogy miként épül fel egy ups,főleg mi a gond egy olcsó lommal és mi a jó egy komolyabb szériában(amikben természetesen van hibás).
    De azt sem tudom mióta van itt 380V....már régen 400V :D:D....jah...én is tanultam pár év elektronikát....csakhááát én foglalkozom is vele már lassan 20éve.Ennyi idő alatt meg kijön,hogy mi a sz*r és mi nem.
    Az viszont sajna igaz,hogy már az újabb szériák(legyen ez bármilyen termék),nagyon alultervezettek és soha az életben nem fognak annyit bírni,mint a régi jól bevált termékek.

    Ráadásul:
    Itt nem smart ide vagy oda,meg az a nagyonjó-ról volt szó,hanem az induktív terhelés miatti problémákról,amit más ups nem szeret elviselni....Mondom....az erdőtűzzel gond lesz ;]

    [ Szerkesztve ]

  • szeva000

    addikt

    válasz epahladin #4111 üzenetére

    Így látatlanból nehéz lenne megmondani.De már apc-nél,nomeg compaq-nál voltak reléhibák amik ugyebár nem kapcsoltak át és ez lett a vesztük.(azért érdekes,mert a régi su sorozatnál nem nagyon voltak még hibák sem:) .Nagyon sok a mai napig megy,node azok még atombiztos tervezésűek voltak.Éppen a múltkor csináltam egy 1000-es SUA-t kazánra,de abba már belehajigáltam mindenféle plussz hűtést,mert látni a spórolást)
    Én nagyon szívesen megnézem őket,ha elküldöd a saját költségedre,de gyanítom,hogy nagy eséllyel nem lesz jvítható.De itt csak akkor lehet valamit mondani,ha már szét van hajítva a bele.
    Egyébként ezek már a fekete SUA smartok?Mert azok ha füstöltek......ajajjjj...:)

  • szeva000

    addikt

    válasz epahladin #4116 üzenetére

    figyelj öcsém....hagyd rá a baromságaidat sztem....ez lesz a legjobb.
    Fingod nincs egy smart működéséről,mi is az AVR...stb...
    Ha van egy kis eszed,utánaolvasol,ha meg nem érdekel és tapasztalatod egyenlő a nullával,sztem hanyagold a dolgot.
    Azt a krumpli smartot megveszem "MÉH"-es áron akkuk nélkül,így lesz is vagy 500ft-od és örülhetsz :)...
    Úgyis kaka,tőled meg nem javul meg.....
    csak azt nem értem,hogy egy smartot ki a ..... dob be egy szekrénybe :D:D:D...ami még garos....
    Mert,hogy nekem itthon van a polcon pár db mindig,még megértem,mivel kazánokhoz bármikor kell....sok embert húztam már ki a bajból ezekkel a "lomokkal"
    kb 300-at építettem be,egyiknél sem kellett 4évnél hamarabb akkut cserélni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák