Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz ribizly #23159 üzenetére

    Én nemrég vettem egy sua3000-est, amibe 8 db 9Ah-s akksi került, mivel nem ilyet használtam előtte, nem ismertem a működését, snmp kártyán keresztül a webes feületen álligattam, nézegettem, tesztelgettem, újra kellett kalibrálni, emiat tnyomtam neki 6-8x is ilyen self test nevű dolgot, lemeríti szépen, majd nulláról újra feltölti, végül nálam is jó let, 5-600w-os fogyasztókkal nagyon pontos, 1300W-tal a végén kicsit már csal, de megy szépen.
    Viszont a ups alapesetben mindig csutkán tartja az akksikat, hiszen ha elmegy az áram, ott kell legyen a töltötségi szint, szerintem ez a helyzet nyírja ki őket első körben,
    Szerintem még megpróbálkozhatsz azzal, amit a upsakkuk oldal ír, ha át tudod szerelni a csatit, válassz két 12V18Ah-s akksit, olcsóbb.

    Nulla akksival, akksi nélkül is megy, csak úgy nem sok értelme, ill nem tudom, mi a situ a töltés résszel, ha nincs rádugva akksi, de egy félhalott akksival annyit érsz el, hogy látszólag sose tölt fel, így ha ninc sszerencséd, állandóan menni fog a töltés.

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák