Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Lastemperor #19673 üzenetére

    Nem vagyok én se profi:
    Az első kérdésem hogy ha tényleg 15 egész percnyi üzemidőt szeretnél csendes kivitelben, nem lehetne lejjebb nomni azt a 700W-ot? Mondjuk úgy hogy a 3-ból csak 1 db monitor lesz rákötve a szünetmentesre?
    Csak mert amennyire én látom minden ami 1000VA feletti, tehát megfelelhet a terhelésedre és talán már aksiban is elég erős, azokban van venti, amit legtöbbször még készenlét alatt sem hajlandóak kikapcsolni. Az 1000 alattiak között van amelyik kikapcsolja, de szerintem az 1000 felettiek mindegyike állandóan járatja.

    Most ránéztem a Eaton 5e 2000-esére, amiben elvileg 2 db 9Ah aksi van, 5 percet ír 600W-ra...APC is csak külső akkuház-ba 4 db akkuval írja a 15 percet.
    Az én SPS mid1000RTI-mhez is tuti kellene külső aksi ha ennyit akarnám járatni.

    Szal marad az inverter, amiből épp fentebb panaszkodott valaki hogy az 1kVA-esnek állandóan jár a ventije. Hiába, hűteni kell az áramköröket, mert arra kell méretezni, hogy ha elmegy az áram 10 ms alatt átkapcsol, ami azt jelenti hogy hirtelen meg is jelenik a hőterhelés.

    Ellenben a noctua modod engem nagyon érdekel a fentebb jelzett online típusom miatt. :D

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák