Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m130

    csendes újonc

    válasz cinemazealot #13917 üzenetére

    Köszönöm a felhomályosítást.

    Még most olvasok utánna, hogy elvileg csak fixen bekötött fogyasztó lehet éjszakai ágon, az a korrekt és tiszta.

    Én is pontosan így értesültem, hogy azok a relék elég gyorsak, tehát a tápom kondenzátorai áttudnak hidalni ekkora időtartamot. De én úgy vagyok vele, hogy oké ez működik, de nem napi többszöri kisütésre van tervezve a táp kondenzátora se(legalábbis szerintem, aztán lehet ezek folyamat kisülnek részben az áramingadozás miatt ezt nemtudom). Mert ugye éjszakait ki-be kapcsolgatják. Na most nemtudom hogy ez mennyire befolyásolná a tápom élettartamát. És ezen a gondon csak az on-line ups segítene.

    Ugyebár a legjobb az egy on-line UPS lenne, nade újonnan az horror. használtan meg nincs ekkora a piacon (min 600Watt). Haszáltban gondolkédnék kizárólag, ugyanis nekem nemkell perceket bírjon az akksi, elég lenne 1 sec is.

    Én úgy gondolom egy offline/line-interaktív ups erre a feladatra nem megfelelő az online meg galambra ágyuval az ára és beszerezhetősége miatt.

    Most kiszámoltam kb 3 ezer forintot spórolnék az éjszakaiáramos történettel. Elengedősnek hangzik :D

Új hozzászólás Aktív témák