Aktív témák

  • Thulcandra

    senior tag

    Tudom ismét egy hülye topik, de hangot szeretnék adni felháborodásomnak, mivel előbb -még 10óra előtt- sétáltam ki a konyhába s egyik kereskedelmi, szabadon, antennával fogható csatornán pont egy intim sikosítót reklámoztak mikor elmentem a tv előtt.

    Nos nekem elegem van ebből az egészből, hogy az ORTT mindenféle figyelmeztetéseket, és köröket rakat a műsorok elé, és a műsor közben is, cenzúráztatásra is kényszeríti az adókat, viszont a reklámokban minden szemét lemegy, figyelmeztetés nélkül.

    Nem, ne gyertek azzal, hogy nem kell tévét nézni. Ez nem megoldás a problémára. Kicsit gondolkozzatok el, hova jut így a világ. Szinte minden harmadik reklámban van egy meztelen nő, nincs olyan reklámblokk amiben ne lenne intimbetét, pelenka vagy tampon, és most már intim sikosító is?!
    Vagy lehet én vagyok túl prüd a mail világnak? Lehet. De ha egy pici gyerek meglát egy ilyen reklámot mit mondjanak neki a szülei? Ugyan is a tévé elől nem zárhatják el a gyereket, ez a társadalom része, a többiek hülyén néznének rá az oviban, később a suliban, hogy ő miért nem néz tévét?

    Valakik, valahogyan elérték ezt az életkoros figyelmeztetési rendszert, ezek szerint megfelelő mennyiségű reklamációval a reklámokat is cenzúrázni lehetne, vagy kiszorítani a szemét részét mondjuk este 11 utánra.

    Ha valakinek van ötlete mit lehetne tenni, az megoszthatná velem.

    És kérlek minnél többen írjátok le, mi a véleményetek erről az egészről. És komolyan nem szeretnék ilyen hozzászólásokat, hogy ''nem kell tévét nézni''.
    Gondolkozzatok el, vajon helyesek-e ezek a dolgok, szükségesek-e ennyire publikusan?

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz Thulcandra #1 üzenetére

    Én is nyitottak korábban ezel kapcsolatos témát, aztán engem is oda irányítottak, mint most én téged: [link].
    Ezt zárom.

    Xiaomi 13T

Aktív témák