Aktív témák

  • n0se

    tag

    Hali Mindenkinek,

    az első meghibásodott darab amit használtam, nem olyan régen történt, egy MPX220 formájában, a telefon recsegett ropogott beszélgetés közben, a kihangosítást inkább már meg sem említem, mert oké nem arra való a mobiltelefon, hogy kihangosítva használja a mobiltelefonját, de legalább egy alsó küszöbértéket kellene elérnie a telefonnak, a készülék a saját véleményem szerint ezt az értéket még alulrol sem surolta. Persze mondanom sem kell, a javítás annyibol állt, hogy SW frissítést csináltak rajta, se több se kevesebb, a teló ettöl mitöl lett volna jobb? :) Hát nem is lett jobb, a helyzet változatlan maradt.

    Majd, nem sokkal késöbb, egy N70-et használtam, melynek valamilyen erősítési problémája van (alig lehet vele beszélni), sacc/kb 3 hete szervízben jelenleg, egyszer már visszajött a teló, változatlan állapotban, semmi de semmi nem történt, még csak jele sem volt annak, hogy a telefon egy picit is jobb lenne. Hozzáteszem több ugyanolyan típusu készülékkel lett összehasonlítva, egyértelműen hibás a telefon, természetesen nem voltam hajlandó átvenni, a változatlan hibával megáldott a terméket. A telefon ismét útnak indult ennek 2 hete, azóta semmi hír a telefonrol...

    Kérdezem, miért olyan nagy elvárás egy telefontól ami nem is az alsó kategória részét képezi, hogy telefonálni tudjak vele, ez olyan nagy elvárás, hogy közel 3 hét alatt képtelenek orvosolni a problémát? :)

    Addig, persze kapok egy cseretelefont, fantasztikus, kár, hogy ettöl én nem leszek boldogabb :( Mire megyek én a cseretelefonjukkal effektive annyira, hogy tudok róla telefonálni amíg a telefonom kitudja hol kering...

    Amiért a Topic-ot nyitottam, az az egyszerű indok, hogy két olyan hibával rendelkező készüléket használtam egymás után, mely magát a telefon szót vágja el a készülékekről, mivel mindent lehet mindkettővel, csak éppen telefonálni nem :) Azt is ha körülöttem olyan csend van, hogy azt is meghallom, hogy leesett egy falevél a fáról az utcán. (N70)

    Ha esetleg valakinek vannak hasonló kedves történetei, írja le, kiváncsi vagyok, hogy csak én vagyok ekkora szerencsétlen ember, vagy ez egy standard dolog, hogy hibásak a termékek...tudom tömeggyártás...

    üdv.

    n0se

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz n0se #1 üzenetére

    Van már ilyen (hasonló) témával foglalkozó téma.
    Folytasd ezen a [link]en, légy szíves!!!
    Ezt zártam...

    Samsung Galaxy A54

Aktív témák