Új hozzászólás Aktív témák

  • koboldozat

    senior tag

    válasz Zozo0525 #19467 üzenetére

    novinyul: Azt mondod ? :D :R :R köszi :)

    Hát csináltam egy natur képet erről az izzóról, ügyelve hogy a háttér azért homogén legyen ne keljen sokat dolgozni rajta . Aztán csináltam magamról egyx képet ahogy ülök. Az ugy volt hogy kimegyek az udvarra a ház hátuljára ahol nagyobb is sima a fal felület hogy könnyebb legyen majd a szerkesztés állvány kirak időzítő és mehetnek a beállított magamról készült képek. Aztan MIX program hogy a hátteret valami értelmesebbre cseréljem mert az eredeti csak egy sima natur kék égbolt volt. Utana snapseed dupla expó és odaraktam magam kicsibe jó sok pepecs munkával. Aztán még rengeteg korrekció ezt is azt is eltávolítottam. Aztán ff de úgy voltam valaminek azért színesnek kéne lennie a jobb összhatésért. Utána Mirrorlab egy kis tükrözés + víz effekt, majd ujra snapseed megint korrekciók halmaza+ egy kis varázslat és kész is van. :D

    The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

Új hozzászólás Aktív témák