Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz juliabrilke #42947 üzenetére

    Te lehet nem tudod elképzelni de pl aki a 80. polarist reballozza hogy vga kariknál maradjunk az meg elég jól meg tudja mondani. De a memória, ilyen olyan hibás vgakat is lehet javítani és nem nagy dolog pár kép, elmondás alapján azonosítani a vga memo hibát.

    Én legutobb egy rossz poco f1et adtam el. 15Kért elvitték és tippre kb 40Kt nyertek miután javították eladták. A javítás kb annyiból állt, hogy spec hws xioami hw reset kellett neki. 10perc. Én is tudtam csak eszközöm nem volt. És ha mégse jött volna a hw reset akkor a kijelző mehetett volna másikba ahol az lett ropira törve.

    Vagy nemrég adtam vkinek egy dash camot. Annyi volt a baja, hogy kellett neki egy 300Fts aksi vagy egy nagyobb kondi. Sztem kb 10perc volt míg megjavította és az elmondásomból kb tudta is mit is kell csinálnia.

    A seftelő rész az nem seftelős hanem átverős. Ilyen alapon téglát is küldhetne. Ezért kell mindig kipróbálni vagy megfelelő embertől venni.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák