Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57527808

    törölt tag

    válasz f27 #29967 üzenetére

    korábbi hsz-ben írtad, hogy beárazhatná valaki. pont egy hónapja adtam el az 1155-ös gépemet.

    lap: giga p67 ud4 (b2, csak a sata 3 működik gyárilag): gyári "hiba" miatt nyomott áron 15-ért vitték kb azonnal.
    proci: ugyanezt hirdettem viszonylag sokáig, 23-ért vitték. most 20-ért van több darab aprón, és csak egy 17 ezres van jegelve.
    ram: 4x4 gb-ot adtam 20-ért, 2x4-es kiszerelésben vitték.
    hűtés: mugen 2, ezt hamar elvitték 7-ért.
    szóval összesen 65.

    a lap bár szerintem gyengébb tápellátású de b3-as, így utóbbi miatt arra valamennyit számolhatsz pluszba. most z77 extreme 4-et hirdetnek 20-ért, de szerintem hamar elviszik. én megvárnám, hogy elvigyék, és utána hirdetném meg a sajátot.
    részben a zen miatt proci dömping van, és alapból is 1155-ös prociból van a legtöbb hirdetés.
    ramból nem szeretik a népek az 1,65V-os verziókat, főleg nem a 2 gigás darabokat.
    ne feledjük, hogy 6 és fél éves platformról van szó, szóval újonnan 300k dolog azért elég erős, és a feléből 3 év garis 6 magos zent veszel kétszer ennyi rammal. (ehhez még sok is egy 400-as táp gtx 1070 mellett)
    de ezen felül van egy használt ház és táp.
    a táp drága mulatság volt régen, de 2 éve már nem kapni. ránézésre igazi bányász táp, szóval a mostani divat miatt megfelelő áron eladható biztosan, de ezekben nem vagyok otthon. bő 6 éve 40-ről indult az ára, és a végén beragadt készletet 75-ért próbálták eladni (utolsó ismert ár).

    röviden és tömören:
    egyben nem fogják vinni, úgyhogy mindenképpen külön kell meghirdetni a dolgokat, amiből a lapra lesz a legnagyobb kereslet. külön majd egy tízessel drágábban tudtam eladni úgy, hogy egyben a kutyát sem érdekelte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák