Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz Zin #10687 üzenetére

    Ásványvíz? :U Hallod nálunk van két szódagép amik a csapra vannak rákötve és egy CO2 palack segítségével abból csinálnak szódát. ENNYI! Nálunk nincsen semmiféle ásványvizes automata vagy bármi más. Ezen felül van még 1db üdítőautomata amiből vehetsz 130Ft-ért fél literes valamilyen ÍZŰ izét.

    Ma délelőtt jöttek szólni állítólag a vizesek, hogy akkor a csapból nem kéne inni vizet. A munkásoknak jutott eszébe, hogy ki kéne menni akkor ásványvízért a tesco-ba, mert a főnökségnek erre se futotta. Szóltak a művezetőnek, hogy talán kéne venni ásványvizet a munkásoknak. Erre hoztak pár 25L-es palackot és ráraktak az egyikre egy kézi pumpát és mindenki tölthet magának.

    Én mikor ezt megláttam 14:00kor, majdnem haza is jöttem. De így lehet, hogy holnap be se megyek... Ezt a vizet iszom egy hónapja és senki nem szólt???

    (#10688) cannibal: Este 6 óra után(!) kaptam kör e-mail-ben egy rövid értesítést arról, hogy a fent említett baktériumot mutatták ki a laboratóriumi vizsgálatok az ipari park környékén lévő egyik vízlelőben.

    Az ipari park ugye három helyről nyeri a vizet, vannak belső kútja a vidi területén belül, vannak a szűk környezetében a park körül, és persze kapja a várostól. Ezt a hármat keveri össze és az folyik a csapból. Ezt is pl ma tudtam meg, hogy egy ipari parkban a telephely alól nyerik az ivóvizet. Most készülnek pont a 75 éves Videoton ünneplésre... 75 éve folyik lefele mindenhonnan a mérgező anyag a földbe és onnan nyernek vizet... Kommentáljam ezt még? Erre most rájött ez a kis baktérium és csak innen tudom ezeket is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák