Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz kraftxld #38040 üzenetére

    Ki is kell fogni. Tóváros állítólag nem annyira rossz hely én anno mégis beszívtam. Alul nagyothalló néni reggel 7től este 21hig ment a Brazil szappanopera tv 90es hangerőn. Szomszédos lépcsőházban közvetlen szomszédnak más volt az "életritmusa" 19fele indult általában az élet. Egyszer idegesen átmentem de amikor jött a hé tesó és rájöttem, hogy 6+an laknak egy 1.5 szobás panelbe nem volt több kérdés. Felül nem is közvetlen felettünk vki heti rendszerességgel indította be a steppelő mosógépet. Ja és lehetett hallani amikor vki szart és lehuzza, ahogy pottyan le a csövön. Tényleg.
    Nem volt megoldás én költöztem el. Sarló pl ehez képest hullacsönd. Nem mert az nem panel hanem mert szomszédok. Nincs hé tesó, nem laknak 6+an hanem nyugger házaspár a legrosszabb, hogy van újszülött de az is ha sír kb nem is hallható. Ja és 21h után mosógép se megy....

    Kolléga csúszózsalust vett azt mondja szarabb mint a panel... Megy a válás kettővel!!! feljebb és nem hallja hanem érti is mit obégatnak. :)

    Amúgy hogyhogy hazajöttél? Azért új zéland nem tűnik rossznak....

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák