Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    válasz pmheros #9335 üzenetére

    Olyan ez, mint a tv-k piaca. Nem igazán esik be bizonyos szint alá az ára. Inkább kiadnak egy ugyanolyan telefont mint az előző, csak kicsit átkozmetikázzák, meg átnevezik.
    A WP7-nek előnye is meg hátránya is a variálás hiánya. Kinek a pap, kinek a papné. Én szeretek moddolgatni, romolgatni.

  • Rick4

    félisten

    válasz pmheros #9335 üzenetére

    Wayteq libra, ZTE blade, ezek mind jó árú készülékek a tudásukhoz mérten, egy komoly SE xperia ray is 70K körül van újonnan, rendes garival, szóval a tudához mérten relatíve nem sok érte. Emlékeszem, 2000-ben 50 ezerért vette az ismerős dominóval a 3310-es nokiát, és mekkora nagy szám volt... Szóval ne mondd, hogy nem mennek lefelé az árak. :D

    WP7-essel erőlködik egyik ismerős, ott tart a rendszer, hogy már van rá skype béta. Sose lesz jó, sose fog annyira széleskörűen elterjedni, mint az android, inkább az almások ellenfelének szánták, de se spitiruális megközelítés, se egységes telefonos arculat (na jó, alakul, csak lassan), és az árak rosszabbak, mint egy gyorsabb, személyre szabhatóbb androidos telónak hasonló hardverrel. És nekem az utóbbival nincsen bajom, minden olyanra szabtam amilyenre én akartam, akinek meg nincsen erre igénye, annak ott a gyári felület.

    Csak az andriod mellé pár szó: Ha a kis SE x10 minimmel fényképezek, (nem mellékesen ez tud 3 centis makrót is vakuzni rendesen, míg a régi omniám egy kalap kaki volt, sőt, a Fuji S1500-asomat se kapcsoltam már be vagy fél éve, annyira jó képeket csinál) 2 kattintás az itthoni wifire csatlakozni, még két kattintás a webes megosztás indítása, és akármelyik gépen, fix belső ip-n böngészem a fényképeket, videokat, az autómhoz van egy BT-os obd kiolvasó, ezen a telón van egy program ami a kiolvasóhoz kapcsolódik, akár menet közben, élő adatokat, hibakódokat tudok figyelni, kiolvasni, sőt, volt olyan srác aki majdnem elsírta magát, mert az egész városban nem tudtak az amerikai kocsijához nyúlni, én meg 3 perc alatt kiolvastam mindent. Megy a tethering, skype, msn, korrekt a webböngésző, és ezekhez nem kell hekkelni, tele van a net fórumokkal, custom romokkal, amik sok új dolgoz hoznak a teló tulajdonságai közé. Ilyen a WP7 sose lesz, ahogy az apple is csak egy bizonyos divattelefont tudott a hozzá nem értő de villogtatós embereknek készíteni. Műszakilag oké, komoly a hardver, de ha akarok valamit, lehet arra a készülékre nem is létezik a megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák