Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz lugosi #61937 üzenetére

    még ha az embernek ellenérzése is van, nem érdemes "bosszúból" máshol vásárolni drágábban.

    Nem vagyunk egyformák, én nem keresem az akciókat, nem állok nyitás előtt két órával a narancsos vödörért, nem megyek torkos csütörtökön abba az étterembe, ahol féláron-féleadag-teltház akció van, inkább megveszek mindent egy picivel drágábban, és még sosem esett rosszul, hogy így tettem. Általában ilyen nekem nem tetsző dolgot velem egyszer lehet megcsinálni.

    Mondok egy egyszerű példát, szerintem írtam már, van lopás casco az autómon, nem egy nagy dolog 4K évente. Most telt le az első év, évforduló volt, kiküldte a biztosító a díjértesítőt, ami 10% emelést tartalmazott. A biztosítóknál az indexálás megszokott dolog, csak épp régebben az infláció miatti értéknövelés volt a cél, és az életbiztosításoknál a növelt befizetés növelt végösszeget is eredményezett, itt viszont semmit, ugyanúgy 1M-ig fizet. Kérdeztem most ezzel viccelnek? Nem, halálosan komoly. Oké, akkor dolgozzanak a pénzért, lemondtam a régit, újrakötöttem az újat, ugyan mindez kb 20 perc volt, ami azért a 400Ft-ért nem túl jó órabér, de akkor, amikor engem megpróbálnak hülyének nézni, semmi se lesz drága. Most ott tart a dolog, hogy az előző évi biztosítást megkötöttem, papíroztunk, fizettem, örültek, hogy benyelhették a pénzem, de szolgáltatni nem kellett. Erre írják, hogy fényképezzem körbe az autót, és küldjem el a fényképeket. Mivel egy éve ilyen nem volt, 8 napja megkérdeztem tőlük: Az ászf-jük mikortól tartalmazza azt, hogy fényképet kell küldeni? A válasz: a weboldalukon a letölthető dokumentumok között ott van. Kérdés: Átnéztem, nem találtam, lenne szíves konkrétan megjelölni, melyik dokumentum, hanyadik oldalán, melyik pont tartalmazza a kérdésemre a válasz? Erre azt írja, hogy köszönik a megkeresést, a megadott telefonszámomon fognak felhívni. Visszaírtam, hogy nem kértem semmiféle felhívást, ha mailben kérdeztem, válaszoljanak mailben nyugodtan. Erre írtak, hogy vegyem tárgytalannak a szerződés felmondásáról szóló mailt, és itt a kötvényem. Erre írtam, hogy hogy lehet körvényem, ha nem küldtem még fényképet? Még várom a választ, szerintem ők se értik...
    Namost egyrészt kifizethettem volna a 4400-at, de nem akartam. Utána megcsinálhattam volna a képeket, de ha kiderül, hogy eddig se lehetett volna szerződést kötni kép nélkül, tőlem meg bevasalták a 4 rugót, abból balhé lesz. Most van szerződésem fényképek nélkül, ha kérnek fényképet, miközben nem is kell, mert semmiféle hivatkozás sincs rá, abból is balhé lesz. És úgy vagyok vele, már csak azért is végigviszem, mert pont azért engedik meg maguknak ezt, mivel az emberek 99%-a nem szól érte. És pont ezért tartunk ott, ahol.

    a távirányítós móka nekem akkor nem volt olyan vicces. Szívem szerint bezártam volna a jóembert az egyik side by side hűtőbe... :D

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák