Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pmheros

    senior tag

    válasz pepe091 #34255 üzenetére

    ennyi: ha a gyereked nem tudja megvédeni magát egy állkapocs köré épített ragadozótól, akkor életképtelen :DDD

    Én láttam a 300 -at, ott megmutatták, hogy működik ez

    nem vagyok tökéletes

  • ST05

    őstag

    válasz pepe091 #34255 üzenetére

    a konkrét esetre értettem, hogy az a rendőr puha volt,

    nyilván olyan kutya aki gyerekre támadna, nem kéne utcán legyen
    ez megint csak az ember felelőssége, ott vagy a kutya gazdája hibás,
    vagy a gyerek apja-anyja. ha tudja hogy teli van az utca kobor kutyával ,
    akor nem ott kéne játszania a gyereknek.
    És akkor azt szóba se hozom ,a kutya sem támad ok nélkül ,
    vagy a területén van az illető, vagy gyakori hogy a gyerekek ugymond belemásznak a kutya pofájába
    addig bökdösik ,ingerlik, mig arcon nem harapja, sajnos ilyen esetet gyakran látni hallani.
    de itt megint csak a kutya van kitéve a basztatásnak, persze hogy bepöccen TE IS bepöccennél !
    ok a gyerek gyerek nem tudhatja?!
    akkor megint a szülő a felelős..
    érdekes ezek a kutyatámadások is javarészt kiskunbugacpusztán és egyéb helyeken történik
    ahol a kutyák nemhogy nevelve, de vigyázva sincsenek,
    ujszegeden nyugodtan felmehetdsz igy kora este a töltésre ( akár gyerekkel )
    sok helyes kedves nagy csunya, és ilyen olyan szabad kutyával fogsz találkozni
    de nem lesz belőle probléma , milyen érdekes , sőt továbbmegyek 140cm es kislányok sétáltatnak
    bazinagy dögöket , az sem ritka

    azbest: Sajnos van amikor csak erővel lehet hathatósan fellépni
    nem hinném, hogy egy 90kg edzett rendőrnek egy lőfegyver az arányos önvédelmi eszköze egy 40kg kutyával szemben, ezért is irtam hogy puha rendőr volt ,
    aláírom, néha szükséges az erőszak ,sajnos ez így igaz, de ez pont ne maz az eset volt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák