Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tisn

    addikt

    válasz Rolly #29045 üzenetére

    szvsz ha ezeket akarna kotni, netrisken megtehetne
    inkabb az uj boltot akarja ;)

  • Rick4

    félisten

    válasz Rolly #29045 üzenetére

    A köbe szerintem semmivel se rosszabb mint a többi, pár kivételtől eltekintve, de hibázni mindegyik tud....Mondom ezt annak ellenére, hogy most épp van egy kis gebasz velük.

    Netrisken kötöttünk biztosítást a Multiplára novemberben, decemberben telefonált a köbének a párom hogy hol a csekk, ekkor derült ki, hogy a köbe róluk még nem is tud semmit, azonnal telefonált a netrisknek, ők ekkor( 1 hónap múlva) szóltak, hogy mivel első magyar forgalomba helyezés, kötvényt csak úgy fog tudni kiállítani a biztosító, ha megvan a forgalmi engedély száma, és a rendszám. Érdekes, miért nem tudják ezt leírni elsőre, miért kell így kiderülni a dolgoknak? Elküldtük 10 percre rá, onnatól semmi, csak nagy hallgatás. Január közepén telefonál újra, hogy mostmár csak jó volna ha megérkezne, erre a válasz mindössze annyi volt, hogy még nem tudunk semmit, érkezni fog, várjon türelemmel. Február 12-én újra telefonáltunk a netrisknek, érkezni fog, nyugi... Érkezett is a levél február végén, hogy még 19-én felmondták a szerződést díjnemfizetés miatt. Telefon a netrisknek, ők sajnos nem tudnak semmit tenni. Helyi köbés kolléganővel újrakötöttük a biztosítást, így évi 20K-ról lett évi 14K, csak épp visszamenőleg novemberig van még mellé 100K mabisz díj. És ugye annál többet én nem tudok tenni, hogy ott lakok ahol a postacímem van, és várom a levélben érkező csekket, de a netrisk úgy gondolja, hogy más hanyagsága miatt én fizessek, hát nem... Szóval most ha nem esett volna a hó, akkor a netrisknél ültünk volna, és jegyzőkönyvet vetettünk volna fel velük a telefonbeszélgetésekről, illetve arról a tevékenységről, amit ők a telefonhívás hatására tettek, vagyis szerintünk nem tettek. Ha a 12-ei hívás után odaszólnak, és kiderül, hogy nincsen még csekk kiküldve, akkor szimplán szólnak, hogy utaljunk, fizessünk bárhogy csak ne legyen gáz, még ezt is megoldottam volna. De gyaníthatólag nem történt semmi, szimplán lexarták az egészet. Úgyhogy panaszfelvétel jegyzőkönyvvel, részükről kivizsgálás, aztán pszáf, meg gyaníthatólag polgári per.
    Nos, kb ennyi, ahelyett, hogy jött volna egy csekk 20K-ról, a postán meg befizetem, és az egész éves hercehurca letudva...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák