Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz Snoop-y #4698 üzenetére

    Nyálazd meg a cerkám...már ha hagyom...;]
    Büszke én sem vagyok rá, pláne hogy nem én csináltam, hanem az üzlettársam...csak hogy a kis mentegetőzős baromságod is bejöjjön...:P
    De csinálhattam volna én is, tizenakárhány kereskedelemben eltöltött évbe belefér(t)...:C
    Aki az itt jelenlevő "bótosok" közül soha nem csinált ilyet/hasonlót, az vesse rám az első követ...amelyik meg tényleg nem, az gondolkozzon el a pályamódosításon, mert ez a szakma nem neki való...:K
    Nem tudom hallottál-e már a kereslet-kínálat összefüggéséről...egy termék/szolgáltatás ára ugyanis egy piacgazdaságban (hahó! ébresztő, a cucilizmusnak, tervgazdálkodásnak, központi/hatósági áraknak régen vége van...legalábbis ebben az iparágban!!!;]) erősen függ a kereslettől...ha nem kell a kutyának se, akkor leviszem az árát...ha viszont nagyon kapós, vagy a vevőnek nagyon kell, akkor meg fizesse meg.
    Ha sokallja az árát, ne vegye meg...sem eladni, sem vásárolni nem kötelező...;)
    Más helyzet pl. egy nyilvános rötyi: nekem muszáj hugyoznom, és az érvényben lévő törvények, viselkedési szabályok értelmében ezt nem tehetem meg akárhol.
    Tehát be kell mennem egy pisoldába, kötelezően igénybe kell vennem egy szolgáltatást.
    Na ott nem mindegy hogy csak egy 50-est kell kipengetnem, vagy egy ötszázast...ha ott történik egy ilyen felülárazás, az tahóság...amit mi csináltunk, az sima haszonszerzés...erre alakult az összes bót...már amelyik nem kamu, pénzmosoda...:C

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák