Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vangelis

    nagyúr

    válasz Gyuri27 #2162 üzenetére

    Ezért van az , hogy majd a szerviz beszereli, azok értenek angolúl:)

    auto radiót sem szerelhetsz be hivatalosan otthon:)....

    151/2003 IX.22



    ingyen berakjuk.... nem tudom miért nem jó a vásárlóknak... és nincs az hogy hát.. megint távtartó nélkül szereltük be a lapot... mert értünk hozzá.. gariztassátok már le:)

    Persze mi megoldjuka garit:)

    Mindegy xar ez az egész-....

    Kinyaljuk a vevők seggét.. törött vga-t is legariztatunk már, mert elméáletielg nem fért bele az foglaltba. ezért a végéről letört egy kis darabot az ügyfél..
    Legariztattuk neki, 3nap alatt... és azóta nem is láttuk.

    oda vissza működik a dolog..

    Meg aki nem ért hozzá ne szereljen 50ezres vga-t a gépbe.. meg semmit se... ezért vagyunk. (főleg hogy ingyen csináljuk)

    @@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

  • ML320

    aktív tag

    válasz Gyuri27 #2162 üzenetére

    Akárhogy is nézzük, a bolt szívja meg.
    A nagyker ha ad is magyar nyelvű útmutatót, a juzer feljelent, mert a program nem magyar nyelvű. Vagy az új: a BIOShoz miért nincs részletes beállítási és finomhangolási leírás? Mert ő úgy tervezte, hogy ez alapján fogja megtanulni a tuningolás összes fortélyát...

    Gyerek bejön, hátizsák a földre. Elővesz egy dobozt. Kiveszi belőle a törülközőt, kibont egy kisebb dobozt. Felnyitja, a szivacsot kiszedi. Na, ott a HDD!
    Persze a szivacs meg egyebek végett feltöltődött... Nyúlt a HDD felé. Kétcentis szikra... :)) Anyázás, én meg csak röhögök magamban.
    De angyali hangon, ártatlan szemekkel megkérdem:
    - Garos?
    - Nem, csak ki kéne írni egy-pár dolgot róla
    - :DD :DD :DD

    Egyébként a Samsung és az LG is kéri a teljes doboz és járandóság készletet, ha kiállít egy csereutalványt.

    A gond inkább ott van, hogy a mezei felhasználó szívja meg azok végett a gennyes alakok végett, akik hetente visszajárkáltak, hogy a múlt héten vettem/cseréltem... Amikor csak leb***nak egy cuccot az asztalra, hogy innen való és szar, akkor még nagy a pofi. Ha ránézek, és nincs rajta a garmatricánk, akkor jön a kérdés:
    - Garlevél?
    - Hát az úgy volt...
    És még nem mondtam el azt, hogy a garmatricánk zavarta a kedves vevőt, és lekaparta. Amikor a DVD-író visszakerült, még ő volt felháborodva, hogy miért fog ez elhúzódni?
    Végül is a nagyker, és a vásárlás dátuma volt csak bekódolva... :O

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák