Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    Egy ideig jól szórakoztam, aztán elment a kedvem. Ahgoy jóanyám kérdezné naivan: valóban ennyi hülye ember van?

    A politika topicban leírtam az egyetlen hsz-emben, hogy ''nem tudtok gondolkodni, lusták vagytok hozzá''. A következő hsz-ben jól lehurrogtak, hogy ''ja, mer csak te tudsz itt gondolkozni''. Ekkor tudtam, hogy igazam van, mert ha a kolléga is tudna, akkor átlátta volna a szövegkörnyezetet is, mert azt is, hogy kiknek és hogyan szól.

    Szal ez a helyzet. Az informatika két részből áll: lexikális tudásból és logikából. Ahogy látom, a vevőknek az első hiányzik, a másodikhoz pedig lusták.

    Egyébként amelyik vevő problémás, az úgysem fog visszajönni, tehát teljes lelki nyugalommal rá lehet borítani az asztalt.

    MOD: a számtechboltok meg sajnos ki fognak kopni. Az üzleti réteg már nem tervezi a hardverpark-fejlesztést külön, megcsináltatják egy céggel, vagy brandet vesznek. A kispénzűek meg feketén szereznek be mindent, mert olcsó, és ez ma sajnos számít. Egy kisker termék ára: gyártás+szállítás+vám+nagyker+kisker+áfa. Egyszerűen sok. Kéz alatt olcsóbb, ilyen ez.

    A teszkó-osan számítógép árusítást meg mindenestől be kellene tiltani, pont úgy, ahogy a media marktos cuccokat is. MM-ben vesz a vevő valamit, jó drágán, aztán hozzád jön, hogy gáz van, számísd be, izéld meg, de féláron ám, mert pénze nincs már...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák