Új hozzászólás Aktív témák

  • george11

    senior tag

    Ma történt .

    Telefon csörög(éppen ettem ezerrel, de csak felveszem, mert nem azért fizetnek, hogy egyek :DDD )

    - Jó napot kívánok xy computer xy !
    - Jó napot. Magukat nem lehet elérni a közpotni számon, úgyhogy itt próbálom
    - És miben segíthetek?
    - Hát abban, hogy miféle weboldala a maguké, hogy nincs ázhozszállítás, vagy futár?
    - Miért kéne lennie, mi csak egy számtechbolt(hálózat) vagyunk, nem pedig webáruház
    - De én egy webboltból kerültem a honlapjukra !!
    - Én milyen odalról?
    - A Dep@.hu-ról, ott láttam, hogy maguknál van három ventilátoros Chieftec mobilrack
    - Igen van, 2640Ft. és mi a probléma akkor?
    - Hát az,hogy Én ezé a szaré nem fogok 100Km-t utazni!
    - De uram mi nem vállalunk csomagküldést.
    - De Én láttam a Dep@-n
    - Igen uram, de mi nem a Dep@ vagyunk, hanem a XY computer
    - De oda az van írva, hogy webáruház, és magukat jelölték meg forgalmazóként
    - Nézze mégegyszer elmondom lassabban, ez NEM a depo nevű webáruház, hanem egy számtechbolt, ahol NINCS és nem is volt futárszolgálat.
    - Ez felhábortó, akkor egyáltalán minek a honlap?
    - Az csak az árlista, és azért van, hogy meg tudja nézni az aktuális árakat.
    - Hát ezt én nem értem, hogy lehet így boltot üzemeltetni???
    - Itt letettem a telefont :B


    Nem értem, ha a Depo azt írja az oldalára, hogy a mobilrack mellé le is sz@pom,akkor azt fogja követelni? :DDD
    Ez egy röpke nyed órás beszélgetés volt az úriemberrel, aki közben nonstop fikázott :U

    Mi a konklúzió?
    Ha eszel, akkor NE vedd fel a telefont :DDD

    ráidót meg hallgassa mindenki, én már 4 napja rá vagyok kattanva :R

    "5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Új hozzászólás Aktív témák