Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz magyusz #24930 üzenetére

    Neked már a /volume1/web van a /var/services/web nek linkelve (a képen is látszik), törölni azért nem tudtad mert nem sudo mc -vel indítottad az mc -t (De ez lehet nem is baj).
    Passzív meg azért lesz mert a port forward nem jó az rémlik, hogy egy port tartományt kell megadni telepítésnél ott ha ugyan azt írod a kötőjel két oldalára akkor biztos az lesz és nem egy random a megadottból szóval vagy ráirányítod azt a tartományt amit megadtál (vagy úgy hagytál ahogy volt) vagy megadsz egyet és azt . Ha a felkiáltó jel fölé viszed az egeret akkor kiírja a portot amin megy. Talán a webes felületen is lehet portot állítani. A többi hibát is lehet javítani biztos (pld. a tmp-et olyan helyre rakni ahol írhatja olvashatja vagy jogot adni neki oda ahol van) de olyan tud segíteni aki használja is valósan (Mert én nem).

  • akisbandi

    aktív tag

    válasz magyusz #24930 üzenetére

    Szia,

    Nem találtam választ a rutorrent/rtorrent kérdésedre, aztán összeollóztam a netről a megoldást, legalábbis nálam működik.

    Az előzmények nálam azok, hogy nem csak azzal a pár csomaggal és könyvtárral volt baja, mint nálatok, hanem képtelen volt az rtorrenthez kapcsolódni. Annak ellenére, hogy az rtorrent futott és a rutorrent configban a 8050-es port volt beállítva, ugyanúgy, mint az rtorrentben.

    Először a csomagkezelőben engedélyeztem a beta-t, ezután lefrissítettem a webstationt és a php 5.6-ot a betara.
    A rutorrentet gyugyo kolléga leírása alapján töröltem, bár szerintem nincs szükség külön a mappákat törölni, ha törlöd a csomagot, törli a rutorrent mappát a web könyvtárból.
    Újratelepítettem a rutorrentet, az Openbase_dir-t az alapértelmezett beállítás szerint nem használtam.
    A webstation felteszi az apache szervert, hagyd azon a beállítást a webstationban.

    Adtam 755-ös jogot ennek a két mappának:
    /volume1/web/rutorrent
    /usr/local/rutorrent

    Majd a webstationban a PHP-beállítások lapon bepipáltam az open_basedir-t és bemásoltam az alábbi szöveget:
    /tmp:/var/services/tmp:/var/services/web:/var/services/homes:/usr/local/rutorrent:/var/services/tmp/:/usr/bin:/volume1/Files:/

    Most semmi hibát nem ír a napló, csupán ennyit:

    [28.11.2016 13:36:02] WebUI started.

    Az összes bővítmény betöltve, az rss is működik és a mappa tallózás is újra használható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák