Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reverting

    őstag

    válasz Zol72 #69409 üzenetére

    Le lehet szedni serulesmentesen... ugyanaz a modszer... En is megcsinaltam es ket nap alatt el is vittek...
    Az alu bezel-en van mit megfogni... :) de a keramiat... na azzal vagyok en is meglove... azt h fogon leszedni... meg nemtudom.... Elvileg a 30as alatt van egy kis hely amin ha lenne valami vekonyabb damilom, (fogselyem kilove, remenytelen) be lehetne fuzni... es akkor csak vevig kene vezetni... de annyita keves hely van h lehet az sem fog sikerulni... marmint a keramia es a fem kozott, az "uveg" felol lehet h sikerulne bedugni... de akkor nem jon fel a kulso reszen... perdig elvileg az a 30-as alatt levo hely pont segitseg lehetne...

    vadászcsiga Nem ragasztos a bezel akkor ne is alj neki... mert ha ragaszrani kell akkor nem fog biztonsagosan ragadni mar a ha a regire rakaod... akkor kell venni ketoldalas ragsztot... Dzsana szervikor nem nezte h milyen? Ugyertem mikor uveget cserelt...akkot konnyeden ki lehetett volna tolni belole a bezelt... akat pattintos akar ragasztos...

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

Új hozzászólás Aktív témák