Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz vadászcsiga #111362 üzenetére

    Az a baj megértem a ti álláspontotokat mint óra mániások, de te (meg még páran) az enyémet nem nagyon...:) Tegyük fel vettem volna most ~50 ezres órát, vagy akár 100 ezreset, ami kívülről minőségben mondhatni ugyan ilyen (mint írtam elég sokat megnéztem, és volt jóval drágább ami anyaghasználatban alul maradt). Erről az óráról tudom, látom hogy masszív darab, viszont ha non-stop hordom, nem vigyázok rá, ez is tönkremegy egy idő után biztos, de ugyan úgy mintha most vettem volna egy drágábbat. A szerkezete engem nem érdekel, ez is járni fog sokáig elvileg, van rá 2 év garancia, így ez a része annyira nem érdekel. A lényeg hogy külsőleg ez fogott meg a legjobban, és nem az hogy fossil van ráírva, vagy rolex. :) Amit majd közeljövőben eltudok képzelni magamnak, az egy titán szíj, zafír üveg, de az nem 100 ezres kategória.

    Szóval valamilyen szinten értesd meg az álláspontomat, ha én is megértem a tiéteket...:)

    Az óra meg nem lesz drága így, mert eleve 2 órám lesz ha veszek másikat azaz nem így kell nézni. Meg miért is adjam el mikor nem egy nagy összeg volt. Viszont ha el is akarnám adni 1-2 év múlva 20 ezret is kaphatok érte, ami -10 ezerbe lesz akkor, azaz semmi összeg. De nem fogom eladni. :)

    Most ezt ahhoz tudom hasonlítani hogy van a hangfalas topik, delikvens bemegy hogy a TV hangjától szeretne jobbat 100 ezerért, és úgy nyitnak 3 kiló alatt bele se kezdj a hangfalprojektbe mert megfogod bánni. Ami egy hangfalmániás szemszögéből érthető, de akinek ez nem mániája, és tényleg csak a célja TV hangja kiváltása legyen annak lehet találni az árfekvésében is valamit ami számára megfelelő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák