Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Medocsabi

    addikt

    Sziasztok!
    Ma tulajdonosa lettem egy 96-os kis swiftnek. Kicsit megviselt, mert idős hölgyé volt, aki láthatóan nem igazén érezte az autó "hatalmas" méreteit a parkolásnál, naponta kb 3 doboz cigit elszívhatott benne (a szélvédő belseje olyan retkes volt, csodálom hogy nem törte rommá, ha rásütött a nap konkrétan semmit nem lehetett látni), és szegény szuzi garázst az életben nem látott. Emiatt kb 4 színű.Viszont 130.000 kilóméter van csak benne, motorikusan hibátlan (édesapám autószerelő, 2017-19 között kb mindent kicserélt újra, azóta ment az autó ~ 500km-t). Ami miatt a fentiekre egy szavam nem lehet, hogy ingyen megkaptam tőle :K Eddig fater autóját használtam, szóval mondhatjuk ez az első autóm :D
    Idén akartam volna autót venni, de van 2 év biztosítás rajta, szóval kapóra jön, mert tudok gyűjteni. (régi vágyam egy Vitara)
    És akkor a kérdés, a regény után:
    Szeretnék egy valamirevaló rádiót venni bele, mert ami most benne van még kazettás, és rettentő sz@r a hangja. Semmi komoly nincs tervben, ahogy néztem egyébként is csak elől van benne 2 hangszóró, de nem értek a témához.Milyen fejegységet érdemes venni, és milyen hangszórót? Mélynyomót érdemes venni? Én ez utóbbit kicsit túlzásnak érzem, de szeretek Havasit hallgatni, és örülnék, ha szépen szólna, mert jelenleg a telefonom ezerszer szebben szól :K

    [ Szerkesztve ]

  • Medocsabi

    addikt

    válasz 2ozzmexy #48293 üzenetére

    Szerkezetileg nincs gondja, ha lett volna nem vettem volna át :) lökhárítók kopottak, festék lepattogzott, ajtón pár hordpadás, de ennyi. Ezen a polírozás nem segít, csak egy teljes fényezés. Kolteni erre én nem fogok az hótziher :D Városba tökéletes így, hosszabb útra meg ott a Mondeo. Fényszóró teljesen jó, számomra ez okozta a legnagyobb megdöbbenést. Teljesen tiszta és fényes. :K Kineztem egy sima JVC rádiót Alzáról, hozzá 2 10cm-es JVC hangszórót. ( ha jól olvastam ekkora fér be) a kettő egy húszasból megvan.Szerintem kezdek ezzel, ha nagyon kotvány, max addig cserélgetem 14 napos elállásokkal amíg meg nem találom a megfelelőt. Mélynyomót kicsit utána nézve elengedtem. Így is alig van hely bárminek is. Ezt a kombót elbirja a generátor minden méregetés nélkül? Faternak most sok munkája van( hal istennek) , nem akarom ezzel csesztetni.

Új hozzászólás Aktív témák