Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ett

    aktív tag

    válasz Kis Fraky #6017 üzenetére

    Az infokijelzot nincs értelme kiszedni. Nem látszik mogotte semmi, már néztem régebben. A fejegységet tényleg jo lenne kiszedni, de nem egyszeru játék, mert macera hozzáférni, a gyárban is spéci kulcsuk van hozzá, itthon meg flexibilis nyelu dugokulcssal lehetne egyszeruen leszedni, de olyanom nincs. Majd kínlodok vele.

    csigi: Engem is zavarnak a rezgések, zajok. Mivel autokat nézek egész nap, már olyan szarokat is észreveszek, amiket régen soha. Néha jo dolog, de van amikor nem. :)

    Más: Csináltam ma mini tuningot. :DDD Szerváltam világítos lámpamagasságállíto kapcsolot, ami csak az új sx4-ekben van, nem tudom forgalmazzák-e már. Majd elmesélem miben más mint az eddigiek ha érdekel valakit. Na behúztam két vezetéket hozzá, egy pirost sárga csíkkal, ez a világítos kábel a suzukikban, meg egy feketét, ami a test. Szépen megvoltak az ures helyek a csatikban. Nagyon príma lett, és legalább egyedi. Csinálok majd képet rola.

    Apropo még mindig nem akarja senki a világítos illumi cancel kapcsoloját nekem adni cserébe egy nem világítosért? Már csak az hiányzik és mindegyik kapcsolo világít ott. Hú de prímán nézne ki.

    [ Szerkesztve ]

    Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

Új hozzászólás Aktív témák