Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz mefistofeles #59862 üzenetére

    Nekem az Astrán egyszer kellett cserélni szélvédőt, amikor vettem egy autórádiót és a mikrofonját, ragasztották volna fel a szélvédőre. Sajnos, mikrofonnal együtt nyomták kifelé a szélvédőt is. Elengedte a ragasztó.
    A termékekről annyit.
    A munkám során, elég sok gyárba bejutok, olyan helyre is, ahová halandó hétköznapi ember nem. Ilyen például az egyik nagy gyártónk, ami elektromos eszközöket gyárt. Bentvagyok a gyárban és jön egy emberke egy ládával, amiben márkanevek vannak. ( nem kis márkák). Kérdezem mit csinál? Felrakom a márkaneveket a megrendelések alapján. Eddig oké minden, de mondom neki, ez mind egyforma. Igen, tökéletesen jól látod, csak a nevük és az áruk más, a név alapján. Innentől nem volt több kérdésem és innentől nem veszek semmi nagy márkás terméket az említett elektromos eszközökből. Ennyit szerettem volna előadni szélvédő ügyben. Lehet néha a nagy márka neve alatt is oem termék áll.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák