Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiszi91

    csendes tag

    válasz Tomeeka28 #48620 üzenetére

    Úgyszint ilyen szettet vettem, én 210-ből úsztam meg mindennel. Mire fizettem a számlát már fel is pattintotta a gumis a kocsira. Elugrottunk párommal Anyóshoz gumihotel céljából pár kmre. Majd 700m arrébb családi progit ejtettünk meg pár órára.

    Hazafele, XXII. kerből XIII. kerbe félúton jelzett a fedélzeti hogy TPMS Service...

    Ami fura a történetben, hogy félúton jelzett be csak. Vártuk párommal hogy mire mélygarázsba begurulunk megtanulja a szenzor a kocsit de nem igy lett. Gondolkozok hogy szoljak a gumisnak, nem-e kellett volna tanitani is. Mélygarázsban a fedélzeti --- jelet rakott a nyomások helyére.

    Plusz info, hogy nem első tulajdonosa vagyok, mk6 fiestából pattantam Júliusban a gl+os vitarába. Tanulom még a járást.

    Szerintetek későn kapcsolt volna a fedélzeti hogy oda a szenzorok mert azok a nyári abroncsban? Guruljak még hogy tanulja meg a szenzorokat? Vagy guruljak 20km-t vissza gumishoz hogy kukkancson rá? Vagy ezen csak a szerviz tud már segiteni?

    Sok mindent olvastam már, valahol pár 100m emlitenek valaki több mint 20km-ről számol be felismerésre...teljesen elbizonytalanodtam

Új hozzászólás Aktív témák