Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dvix

    senior tag

    válasz csaba1203 #44991 üzenetére

    Szomorú hallod, de ez a szuper hybrid hajtás egy üllés alatti akksi ami "besegít" az egyesből való induláskor, meg ha áll az autó akkor arról mennek az elektromos berendezések és az 1.4T motor mostmár részecskeszűrős és 129 LE-re le van korlátozva. Tessék? :W A toyota meg a Honda, meg mindenki más tud hybrid hajtást fejleszeni, de ez egy vicc! :((( Tud tisztán elektromosan menni az auto? nem! Akkor mire a fél milla? Nevetséges komolyan mondom.
    ÉS valóban ahogy mondod ez megy Magyarban...sajnos. De én azért is szólaltam meg fentebb mert szerintem itt valami baj van, hogy régi autót többért adunk új áráért, vagy ennyire jók ezek az autók, vagy gl+ Vitaráért 5,4 millát kicsengetni gyerekjáték. 5 milláról beszélünk indulkó áron... :( de állítólag 1-1,5 Litert spórolsz a fogyasztásnál.... na és fél milláért mennyi benzint veszel?...áhhh
    5 milláért nézed a használt nissan Leaf-eket ha nem akarsz fogyasztást. Nagyon remélem h felébrednek a Suzukinál, hogy ezek az árak nem magyar embernek készültek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák