Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom1939

    őstag

    válasz SirKero #42586 üzenetére

    Ja. Automata annyiba kerül mint az allgrip (600 ezer)... Érdekes hogy a swiftnél maradt az 1.0, illetve gl-ben van hibrid nélküli 1.2-es 3.19 misiért.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz SirKero #42586 üzenetére

    A szalonban a múltkor azt mondták, hogy egyszer csak jött egy ukáz pár hete, hogy a Jimny listaárához csapjanak hozzá 300k huf-ot. Most legalább már tiszta lesz a helyzet. Arra tippelek, hogy fél évig rápróbálnak ezekre az árakra, hogy mit reagál a piac. Persze jó kérdés, hogy a többi gyártó hogyan fog árazni. Ha szinkronban maradnak max. azt érik el, hogy az egész újautó piac összeesik. Ha valamelyik gyártó óvatosabban áraz, az nyertese lehet annak a körnek.

    Nekem az nem szimpatikus, hogy nem központilag szabályozzák a Suzukinál, hogy mit kap az ügyfél, tehát milyen élményben részesül. Van ahol ott van az ingyen téligumi szett, felnivel, máshol 6 év garancia, megint máshol meg örülhetsz ha köszönnek fizetés után. Egy autómárkának ügyelnie kellene a márka image-re. Ha adnak valami extrát, mindenkinek adjanak. Az is felmerül az emberben, hogy biztos járt volna nekem is, csak lenyúlta a szalon.
    Én pl. a rövidebbet húztam anno, mert annyira semmit nem kaptam az új autóhoz, hogy még egy egyszerű gumiszőnyeg sem volt benne, se elakadásjelző háromszög, ami Kresz szerint kötelező tartozék, ahogy tartalék izzókészlet, elsősegélycsomag. Olyan extrákról meg szó se volt, hogy adjanak rá egy 3 ezer forintos üléshuzatot.

    Sajnos pont olyan időszakban vettem, pár hónapja, amikor ugye nem lehetett már rendelni sem, csak ha szerencsés voltál választani a már raktárra megrendelt pár darab közül. Szóval nem tehettem meg hogy belealkudok még valamit az árba.

    Amúgy az autóval abszolút elégedett vagyok, csak ugye a tüske benne marad az emberben egy ilyen eset után.

    A Suzukinál az sem tetszik, hogy nincs pl. gyári üléshuzat és a tartozék-katalógusukban lévő dolgok is mintha csak valami alternatív univerzumban léteznének. Kérdezem a szalont, hogy mennyibe kerülne ez vagy az...hát ők nem tudják...ha megveszem hozzá mennyiért teszik fel...nem tudják, mert még sosem tettek fel olyat, azt sem tudják hogy lehet feltettni. Lehet-e a GL verzióhoz utólag valamit upgradelni...hát semmit, vagy nem tudják, de biztos drága.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák