Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz Kornel #31375 üzenetére

    A rozsdásodás leginkább a külföldi példányokon jellemző (de melyik nem rohad, amelyik onnan származik), és amúgy nagyobb, kényelmesebb a fenti Splash-nél, vagy a korábban linkelt Swiftnél. Illetve a Jazz sem arról híres, hogy minden sarkon bedöglene. :)

    Az enyém is Dajcslandból való és volt is egy kis felületi rozsda rajta, de egyáltalán nem volt vészes. Még időben kijavíttattam, nem volt szükség vágásra/hegesztésre, csak a hátsó kerékíveket kellett festeni, plusz került rá alvázvédő is. [link]
    (Előtte kép nem készült direktben a sárvédőívekről, de az első képen valamennyire látszik, hogy csipázott.)

    (#31377) Kornel: Korábban linkelt egy Swiftet (2011-es vagy '12-es volt talán?), ami 2M felett volt, egy 2009-10-es Jazz abba is belefér. Ott már nincs akkora különbség árban/korban.
    Egyébként nem akarom senkire rátukmálni, csak megjegyeztem egy ;] kíséretében.

    Még annyit, hogy fél év alatt eddig egyetlen be nem tervezett javítás volt az autón, beállt a bal hátsó féknyereg. Új dugattyút és egy felújítókészletet kapott, valamint a fékfolyadékot így muszáj volt újra cserélni. Munkadíjjal együtt 34k-et fizettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák