Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz albiosz #24269 üzenetére

    2001-es Swifttel használom, ja.

    Hát szinte majdnem ugyanilyen az enyém is, kicsit mások a gumi bakok, de úgy egyébként totál ez. 6 szíj tartja a tartót, ebből kettő egy gumihengeren keresztül a csomagtartó zsanérjai mellett átfűzve belülről, szóval nem fog leesni. Ha mind a 6 szíj meg van húzva, a kocsival együtt lehet rángatni. Ebből mondjuk az alsó kettő általában kiakad, azokat érdemes csekkolni.

    A bringatartó karokat fokozatonként lehet állítani, szóval egy kicsit lehet csalni, hogy magasabban tartsa a bringákat, minimálisan takarja a lámpákat és a rendszámtáblát is. Valahol van otthon fotóm (most melóhelyről írok), ha érdekel megkeresem. Sosem állítottak meg ez miatt. Én úgy raktam fel eleinte, hogy jobb oldalon legyen a hátsó kereke a bringának, az első meg levettem, így legalább a bal lámpák látszottak. Aztán már lazábbra vettem és fent hagytam a francba :) Mondjuk sose mentem vele sötétben.

    Érdemes valami vastag szivaccsal burkolni a tartó függőleges részét, mert óhatatlanul hozzáverődik majd a bringa és leb***a a festést :(

    Még egy aprócska hátránya van, női bringát csak egy kereszttartóval lehet az ilyen lógatós tartókkal szállítani. Mivel ezeket is 10 körül osztogatják, én barkácsoltam magamnak egyet alu rúdból és lemezekből, amire használt belsőt húztam, hogy ne karcolják a bringát :)

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák