Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Vladi #2038 üzenetére

    Gratulálok a laposhoz!
    Karácsony alkalmából a sata csatival lejött az egész sata port az alaplapról, amin a rendszer vinyó volt (a réz tüskék még ott vannak), menet közben megdöglött a win többször (legalább tudom miért volt többször elérhetetlen a vinyó, már vacakolt a port), és valami olyan szerencsés módon, hogy a Mint grub-ját kicsinálta, egyből indult utána a win, nem volt semmi boot menü...

    Szal mivel Ubuntun v. a rá épülő rendszerekben egyszerűen lehetetlen életre kelteni a videokártyás gyorsítást Radeonokon jelenleg, így átjöttem ide, mert elvileg itt egy csomag felrakása mindössze a dolog.

    A leírás meg pont most nem tölt be, de majd megpróbálom az egyszerűt. A driver sajna nem tud werbose-t.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Vladi #2038 üzenetére

    Megint a buktatók jönnek. Az a leírás már régi, a skynet.be-n nincs már ilyen célú repó.

    Találtam helyette mást, mert úgy néz ki, az 5-ös szériával másnak is van gondja openSuse-n. Az itt írtak szerint: [link] kiadom a

    zypper ar -c -f -n "ATI/AMD fglrx non-official" http://linux.ioda.net/mirror/ati/openSUSE_11.3/ "ATI/AMD FLGRX"

    parancsot, elfogadom véglegesre a hitelesítést, majd pedig csinálok egy updatet.

    Eredménye az lett, hogy fekete képernyővel végződik a boot folyamat, most próbálhatok csinálni valami failsafebe. Lehet újra kellene tenni, és előröl próbálkozni, mert a nem települt gyári driverből a catalyst még mindig meg van.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák