Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • operator10

    aktív tag

    válasz MoneyM #178 üzenetére

    Komolyan mondom ezt amit te művelsz, emberi ésszel már nehéz fölfogni:F nem hiszem el hogy nem direkt csinálod ezt a cirkuszt.Hát mi az úristen a célod?Őrületbe kergetni mindenkit? Vagy minnél hamarabb ''addikt'' akarsz lenni? Vagy tényleg nem érted meg még azokat a válaszokat sem amiket a kissé ''furcsa'' kérdéseidre kapsz? Mostmár tényleg kezd nekem is a t@köm kilenni veled.És tudod mi a legviccesebb? Szerintem te tök sötét vagy a Linuxhoz.Már ne is haragudj.Bár bebízonyithatod.Mi a francnak neked a 9.3: A 9.2-őt már ismered? Fontosak neked a 9.3 újításai? Vagy egyáltalán valaha tettél már föl egy k@va Linuxot? Vagy eggyáltalán mit akarsz?????????? Kismilliószor, kismillió ember jószándékból válaszolt az igen ''furcs'' kérdéseidre.De nem érted a válaszokat? Vagy mi a probléma, Miért csodálkozol ha kissé ezek után hülyének néznek???? Hát egy értelmes kérdést nemtudsz fölrakni,Mégis kapsz normális választ.Erre méghülyébbeket, még értelmetlenebbeket kérdezel.És ha megszólnak még neked áll feljebb.Válaszolj egyszer legálaább érdemben te is.Tessék: Milyen Linuxot használsz, éppen?Miért akarod a 9.3-at kipróbállni, megszerezni? És végül de nemutolsó sorban.MI A F@ÉRT VISELKEDZS ÍGY???????????????????????????????????????????????????????


    /Bocs a trágárságomért/

    "Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

Új hozzászólás Aktív témák