Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Qru #571 üzenetére

    A hivatalos oldalon nagyon részletesen meg lehet találni minden gyári alkatrészt az autókhoz, de ugye, ha nem hivatalos cuccot szeretnél bele, akkor azért van némi rizikó. Más kérdés, hogy így még csak a part number lesz meg, utána még kell egy dealer, aki szállít EU-ba, vagy Magyarországra. Szal elég macera.

    Alapvetően ez a hivatalos forgalmazó feladata lenne/lehetne, de valszeg nekik sem éri meg a dolog. Persze nyilván egy csomó motyót rendelnek a gyártótól, vagy az egyéb, hivatalos partnerektől, így némi kis plusz logisztikával biztos megoldható lenne, hogy a régebbi modellekhez rendelt alkatrészeket is bedobják a konténerbe. Persze kívülről könnyű okoskodni, nyilván vannak olyan tényezők, amiket nem ismerünk.

    A néhány parányi alkatrész miatt már kerestem anno az EF-t, először próbáltam a weboldalukon található alkatrészrendelő felületen, de nem jött válasz, aztán írtam nekik emailt közvetlenül, ott sem volt mozdítás, eztán hívtam őket telefonon, mondták, hogy írjak emailt. :D Oké. Aztán megmozgattam kicsit a kapcsolati hálót, és elértem az EF alapítóját, aki utánanézett, és visszajelzett, hogy sajnos nem tudják beszerezni a kért terméket. :)

    Szerencsére időközben Parcitól megjött a csomagtér-takaró, a többire meg ráugrasztom asszonyt, úgyis szeret így böngészni a neten, meg rendelgetni.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák