Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Cheesus #91733 üzenetére

    "ha elkezdek kontárkodni a beállításait illetve konfigurálását illetően, az felhasználóhoz kötött, tehát ha visszaadom nem lesz teljesen káosza másik félnek?"
    A kliensedbe lesz alapból elmentve és azon belül is játékonként.
    Van egy alap konfig amivel pld. a windowst lehet irányítani vagy olyan játékot ami nem fut steamből indítva.

    "Illetve elég, ha az adott játékhoz letöltök egy már kitapasztalt beállítást, vagy jobban bele kell másznom a dolgokba?"
    A fent említett elmentett beállításokat ha már egy kicsit használtad fel lehet tölteni és mások számára elérhetővé tenni. Ezt sokan meg is teszik. Ha valakiét sokan használják nagyon jó eséllyel jó.
    Azt hogy belemászol e az a te döntésed, ha bele mászol majdnem annyit el lehet játszani a beállításokkal mint a játékkal :)
    Én általában letöltök 1-2 népszerűt megnézem és személyre szabom. De ez így még mindig gyorsabb mint 0-ról megcsinálni. a steam gombbal be lehet hozni a beállításait így a játék közbe is lehet állítgatni finomítani.

    "A másik kérdésem az lenne, bár erre nyilván nem lehet objektíven válaszolni, hogy mik azok a játékok, amikkel mindenképp érdemes kipróbálni ezt a kontrollert, hogy valamilyen szinten letisztázódjon bennem, hogy kell-e pluszban egy ilyen is a meglévő XBOX-os mellé."

    Az összes olyan barátom aki nagy konzolos idegenkedett a steam kontrollertől nem tetszett senkinek ha olyan játékkal néztük ami kontrollerrel játszható teljesen meg is értem szerintem is jobb mind két cég kontrollere ilyen használatra pláne ha valaki megszokta. Én előtte 99% bill + egérrel játszottam így a steam kontroller volt az első amit megszoktam ezért más volt . De én pld sokat játszok stratégiai játékkal ahol a tapi pad iszonyatosan jobban használható mintha egy analóg kar lenne helyette. Szóval szerintem neked is amihez már nem jó szerinted az XBOX -é azzal próbáld ki ezt.

Új hozzászólás Aktív témák