Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz kriszpontaz #84021 üzenetére

    Alapjátékot már nem éri meg venni. Nekem 200+ órám van benne. Az endgame még közel sincsen kész benne, bármennyire is állítják. Azonban ha el tudod fogadni, hogy az a progress, hogy egyre nagyobb hajókat veszel, akkor jól el lehet vele szórakozni. Kellemes űrszimulátor. (viszont inkább solo, mint csapat orientált. Max azt hiszem 4 ember lehet 1 groupban). Én a kieget nem vettem meg, majd ha leárazzák kb 50%-val, vagy többel.

    Szerk.: Nekem is az volt. :) Amúgy nem rossz, de még bőven nincsen kész ez sem. A kieg behozta a leszállás lehetőségét a légkör nélküli égitestekre, ez jónak néz ki, de nem ér meg szerintem 50-60 EUR-t. Tényleg az a baj, hogy az endgame az rank farmolás, vagy pénz farmolás. Amit annak szántak (powerplay) az elég sovány. De odáig eljutni elsőre alsó hangon is ~200 óra szerintem. (hacsak valaki nem olvas nagyon sokat és érez rá, hogy hogyan kéne csinálni effektíven a farmolást.)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák