Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz Bluerainbow #35085 üzenetére

    nem érdemlik meg a "Support" nevet... :/

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

  • csaba951

    veterán

    válasz Bluerainbow #35085 üzenetére

    A -50% Dishonored akció alatt megnéztem néhány ország Steam Top Selleres listáját. USA, UK, DE, FR: mindenhol benne volt az első 5-ben. PL, HU, CZ az első 50 közé nem tudott bekerülni, 55-57 között volt. Remélem elgondolkoznak ezen a markáns különbségen a Bethesdánál.

    Tavaly megfogadtam, hogy a kiadó szemétkedései miatt nem fizetek a Skyrimért. Az élet úgy hozta, hogy sikerült is betartanom. Végül nekem is meglett a játék. Steam Winter Sale ajándékokból cseréltem, így tényleg nem nekem kellett fizetni érte. Úgy nézz ki, idén a Dishonoredet fogom bojkottálni. Kíváncsi vagyok, ennek az ügynek mi lesz a vége! ;)

    A Steam Support meg tényleg botrányos. Gyakorlatilag nem is létezik. 3-4 nap után egy robot benyom valamilyen random választ a hibák megoldása adatbázisukból. Sokáig azt hittem, hogy pl. csak a magyarokkal ilyenek. Mert nem tekintenek minket piacnak így nem is törödnek velünk. Elégé meglepődtem, hogy ugyanilyen "minősségű" kiszolgálást kapnak az USA-ban élők is. Megy is a sírás-rivás, hogy lassan és hülyeségetek válaszolnak. Meg nincs egy ingyenes (sőt bármilyen!) telefonszám, amin keresztül lehet ügyet intézni.

    Na, ebben jobb az Origin. Ott van Live Chat, és telefonálni is tudsz. Az más kérdés, hogy nem biztos, hogy az első ügyintézővel sikerül elintézni a problémát, de legalább tényleg elérhetőek. A másik amiben még jobb az Origin, az az, hogy a cdkulcsoknál nem aktiválja be rögtön a fiókodra a terméket. Így meg lehet nézni, hogy melyik játék, melyik (területi) kiadásához tartozik a kulcs. Mondjuk ezzel a kettővel vége is az Origin előnyeinek a Steammel szemben. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák