Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz A_Papa #103462 üzenetére

    ⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⣠⣴⣶⣿⣿⡿⠶⠄⠄⠄⠄⠐⠒⠒⠲⠶⢄⠄⠄⠄⠄⠄⠄
    ⠄⠄⠄⠄⠄⣠⣾⡿⠟⠋⠁⠄⢀⣀⡀⠤⣦⢰⣤⣶⢶⣤⣤⣈⣆⠄⠄⠄⠄⠄
    ⠄⠄⠄⠄⢰⠟⠁⠄⢀⣤⣶⣿⡿⠿⣿⣿⣊⡘⠲⣶⣷⣶⠶⠶⠶⠦⠤⡀⠄⠄
    ⠄⠔⠊⠁⠁⠄⠄⢾⡿⣟⡯⣖⠯⠽⠿⠛⠛⠭⠽⠊⣲⣬⠽⠟⠛⠛⠭⢵⣂⠄
    ⡎⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⢙⡷⠋⣴⡆⠄⠐⠂⢸⣿⣿⡶⢱⣶⡇⠄⠐⠂⢹⣷⣶⠆
    ⡇⠄⠄⠄⠄⣀⣀⡀⠄⣿⡓⠮⣅⣀⣀⣐⣈⣭⠤⢖⣮⣭⣥⣀⣤⣤⣭⡵⠂⠄
    ⣤⡀⢠⣾⣿⣿⣿⣿⣷⢻⣿⣿⣶⣶⡶⢖⣢⣴⣿⣿⣟⣛⠿⠿⠟⣛⠉⠄⠄⠄
    ⣿⡗⣼⣿⣿⣿⣿⡿⢋⡘⠿⣿⣿⣷⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⡀⠄⠄
    ⣿⠱⢿⣿⣿⠿⢛⠰⣞⡛⠷⣬⣙⡛⠻⠿⠿⠿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠛⣓⡀⠄
    ⢡⣾⣷⢠⣶⣿⣿⣷⣌⡛⠷⣦⣍⣛⠻⠿⢿⣶⣶⣶⣦⣤⣴⣶⡶⠾⠿⠟⠁⠄
    ⣿⡟⣡⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣦⣭⣙⡛⠓⠒⠶⠶⠶⠶⠶⠶⠶⠶⠿⠟⠄⠄⠄
    ⠿⡐⢬⣛⡻⠿⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⡶⠟⠃⠄⠄⠄⠄⠄⠄
    ⣾⣿⣷⣶⣭⣝⣒⣒⠶⠬⠭⠭⠭⠭⠭⠭⠭⣐⣒⣤⣄⡀⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄
    ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣦⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄

    /s

  • Segal

    veterán

    válasz A_Papa #103462 üzenetére

    Ja a mangás mozgó csajra gondolsz? Azt csak trükkel lehet berakni mert alapból nem enged mozgó képet, de persze sokminden megoldható :DDD
    Én nem tudom mivel csinálták mert én már a kész képeket szereztem be és a leírás alapján trükköztem be.
    Közben végiggondolva a hangulatjelekből kirakott leányzóra is gondolhatsz. Ott viszont birtokolni kell a hangulatjeleket és igen ahhoz van szerkesztőprogi. Ha jól emlékszem egy német srác profiljában találtam egy hasonló rajzot, de úgy voltam vele hogy én többet tudok kihozni belőle. Megvettem a hangulatjeleket, aztán rákerestem a szerkesztőprogira. A hangulatjelek kódját kell sorbarakni (csak kattingatni a képekre és a progi megcsinálja) és utána a kész kódsort bemásolni a vitrinbe.
    Kicsit szöszölős, de csak egyszer kell megcsinálni. :DDD
    Nekem a témával kapcsolatban van annyi előnyöm hogy vannak mangás steam csoportok és ott piszok jó ötleteket találni :))

    UPDATE: Te kis hamis egyből a karakterekből rajzolt képeim tetszenek :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák