Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz LattilaX #102768 üzenetére

    Több barátod lehet steamen. Max ennyi.
    Én 124-es szintű vagyok és csak a vitrinek miatt csinálom. Az egész mangásra van kialakítva :DDD
    Egyszerűen csak jól néz ki :K

    Sirpi: Tudom hogy ez a hivatalos nyilatkozat, én csak megírtam hogy én ezt tapasztaltam hogy akkor szoktam inkább kapni amikor több piaci tevékenységem van.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Źşë'

    addikt

    válasz LattilaX #102768 üzenetére

    50es szint felett elvileg 100% os esély jön még hozzá, tehát maximális, hogy megkapd a heti kártya pakkodat de ez tényleg függ attól hogy hogy sorsol ki pl a steam, nyilván úgy lehet megírva a sorsolási algoritmus, hogy ezeket az embereket teszi előrébb a sorban jogosultság szerint én mostanában olyan másél-két hetente kapok egyet, 79es vagyok, főleg a steames eventeknek köszönhetően -mert ezeket már nem nagyon éri meg eladni, mert szart sem érnek - jelenleg 90 kitűzőm van vegyesen fóliás és különböző szintűek - bízom benne, hogy azért egyszer majd steam picit lendít ezen a dolgon pl h berakják egy sale eseménybe különböző épkézláb jutalmakért... így tuti fel tudnák pörgetni a kitűző piacot

    meg ami még szimpi lenne nekem, hogy ha megvan egy kitűzőből a max szint akkor hadd lehessen már akár váltogatni az ikonját szintenként, tetszés szerint, némelyik alacsonyabb szinten sokkal jobb pl mint maxosan, vagy akár lenne animálva

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák