Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    szerintem 1base roach+crawler siman fogja a marine rusht....legalabbis teamgame-ben mikor mass roachra megyek, kb 2x nagyobb sereget lehet osszehozni roach-bol mint minden masbol....csak ha fogjak akkor van gaz a larva hiany miatt. ling-bling sem lehet rossz. bar a bling morph miatt lehet keson keszul el.
    augy a varatlan banshee kicsit meglepo...lufikat szetkuldeni, es kopkodo vackot amugy sem art lerakni (igy, hogy evo sem kell hozza nem is olyan nagy aldozat)

    tegnap unrankedet toltam este (nem voltam mar toppon), zergel vertem egy platina zerget :B
    12poolal megcsapkodtam, bar egy queenen kivul sok kart nem okoztak a slingek...majd fel b-lingre. O hidrara...okadta ki a hydrakat...en fel hydrara, majd mikor lattam, hogy nem birom a tempot fel shostra...o fel ultrara...en fel mutara (volt mar kb 4-5 expem, de szedore sok larvam nem maradt, igy kb hasonlo bevetelem volt, mint neki 3 expel....igaz mikor a harombol az egyik elesett, mar nem volt kerdes, hogy milesz....de nagyon elvezetes volt) muta-shost-bling-ling-hydra sereg

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák