Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz CPT.Pirk #5875 üzenetére

    Igen,arra céloztam amit írt Phoenix is,meg látom hogy mész stfekre,stb,egyedül,nem értem miért.Elég sokan aktívak már,szinte óránként van egy pár fős csapat akik letolnak egy ilyen olyan kört,csak jobb társasággal csinálni az egész játékot,meg anélkül értelme sincs szerintem.Elég masszívan haladunk ,többek között ennek is köszönhető.Senki se fog lehurrogni semmiért se,én nem nagyon láttam ilyet még nálunk,ha esetleg ez tartana vissza.

    Phoenix ismerem az epoh-t csak nem szeretem(bár valóban egyszerű),fő karimmal azzal csináltam meg a t5-öt,de a többivel már nem,pedig vannak most is epoh csapat összerakások,de már igazán nem érdekel.Megvan a t4 az összes,egyikkel a t5 is,ugyanez a nukara,omega meg t5 mindenhol.Egyedül scivel akarom a t5-öt mert kell a romulan szett 2 tagja a flottás pajzs mellé, hogy még komolyabb legyen az orb weaver-em pvp-n.De kb 2 hete nem játszottam már vele,csak a romu tactal szoktam általában idegeket borzolni pvpn ,annak vettem pár napja egy helmsman-t is,cirka 40mihály volt :D Most már full full kimaxolt build,ennél többet nem is lehetne rákölteni,sajnos. :D

Új hozzászólás Aktív témák