Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz CPT.Pirk #1420 üzenetére

    A hátrafelé haladással az a baj, hogy ezek a warbird-ek marha gyorsan regenerálják magukat, így oda-odacsapással nem is tudtam eddig levágni őket*, csak úgy ha folyamatosan mentem nekik, aztán nagyon közel is maradtam hozzájuk... ilyenkor volt esélyem, hogy torpedó újratöltés előtt kinyírjam őket. Lehet megkönnyítené kicsit a dolgomat a 32-es szinten egy Phaser Quad Cannon (mellé két dual), csak semmi "kedvem" nincs 1200 cryptic-et kiadni a Sao Paulo-ért. Lehet menni kéne dilitiumot gyűjteni? :)

    Mindegy, legalább izgalmas a játék. Ha megjelenik egy warbird, már elkezd gyöngyözni a homlokom :D

    *: ha mégis pucolni kell, akkor a két hátul lévő turret elég jó szolgálatot tesz. a warbird-nek ugye olyan plasma mine-jai vannak ,amik jönnek utánam, mint a fene. azok ellen nem sokat ér a sima mine, mert mire aktiválódnak, már odébb járok. a két turrettel meg nyomogatom a tabot így szépen leszedem őket. heavy plasma dettó, ha menekülni kell (A két turrettel meg úgyis csak csiklandozom a warbird pajzsát)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák