Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz Lanny #5933 üzenetére

    Tact rész azonos,eng résznél én nem rakok a shieldre annyit,kb felesleges,csak a shield regent befolyásolja a magasabb érték,és azt hogy egy esetleges energy siphon nem kapcsolja le neked,viszont 3 pötty szerintem elég rá,fegyvert se maxoltam ki,így se moccan meg szinte csak overloadnál a 125-ös érték nekem,hull reapair meg a struct integrity legyen kimaxolva,engine-en nekem 6 pötty van hogy jobban forduljak a magasabb energiaszint miatt,sci résznél nekem kivan maxolva a flow és a power insulator is,bár nem kötelező,de 6 pötty legalább kell ezekre,sensorra legalább 6 pötty kell ha mész pvpre de ha jut rá nyugodtan ki is lehet maxolni,különben folyamatosan becumizod majd a placateket,és marha idegesitő tud lenni amikor lekapcsolnak 2 secre teljesen a sensor targetingel,és annyi elég is hogy szétkapjanak,plusz nem látod az aknákat se előre,plusz ha közvetlen a szádba megy egy álcázott hajó azt se látod meg álca alatt.Inertial dampersen nekem 6 pötty van asszem,bár nem sokat hoz a 3hoz képest,egy közepesen erős tractor így is totál lefog.Esetleg a Countermeasure Systems-re rakhatsz még egy jam sensor társágába életmentő lehet meneküléskor.Ha raksz fel tractort akkor egy 3 pötty mehetne gravitonra is,plusz a tachio+assimilated modul eléggé jól lefogja az ellent,és sokkal komolyabban lehet sebezni mint nélküle,igazából minél gyorsabban forgolódik egy hajo annál nehezebb eltalálni,pl egy em power to engines-el menő bogárra tractor nélkül max marha nagy szerencsével tudsz overloadot lőni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák