Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz CPT.Pirk #10027 üzenetére

    Az a gond hogy amilyen döglött a pvp delta óta csak a baráti meccsek vannak,20 playerrel meg iszonyat combos gép kell már,csak ezért meg nem fogok kiadni 150-200k-t,teljesen jól elvagyok vele így is.Nálam a grafika mindig másodlagos volt játékoknál,élvezhetőség volt a lényeg,sto-ba a pvpn kívül én nem találom a helyem,nincs ami érdekel tényleg,ha ez nem lenne nem is játszanék vele.És sajnos csak idő kérdése hogy megdögöljön teljesen a pvp,ha nem változtatnak rajta gyorsan hogy mennyi legyen egy spec pont kihúzása hetei vannak a pvpnek,márpedig a leggazdagabb fizetős réteg ott van,mind a liferek,mind az ec milliárdosok,és pont ez basssza a csőrét sokaknak hogy tejelnek mint a hülye a zenért(nem farmolják,veszik) és hiába minden mert ha nincs időd ott ülni napi 10 órát fél év mire kihúzol egy karit,márpedig sokan szeretnek váltogatni(én is szerettem,kis sci kis tact,kis tankolás stb). Most az van hogy egyet válassz ki és sok sikert,ha nekiállsz többnek csak lesz sok gyenge karid,egy erős se.Spec kihúzása nélkül pedig lehetsz full epic buildbe is,elkennek mint a taknyot.

    De számokba kifejezve,lvl110 a max,tehát 60 után még 50 spec pont,egy spec pont most 240k azt hiszem,egy rohadt unalmas argala patrol 2 fővel(többel nem éri meg) 9k és kb 5 perc.26 kör kb 1 spec pont.26 kör 130 perc,és ez még mindig egy azaz egy darab spec pont.Ebből kell 50..Gondolom érted a gondjukat az embereknek.Nem várom el hogy maxos lehessen az ember 2 hét alatt,de a régi rendszer teljesen válllható volt,egy nap alatt ha volt időm gép előtt lenni kihuztam 2-3 spec pontot,most ez sokkal több idő már,pedig már az is határeset volt.

Új hozzászólás Aktív témák