Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Integra #652 üzenetére

    Egyetértek veled, elolvastam az elemzésedet is.
    A film 3D-je tényleg odavert. Előzőleg a vasember 3-at néztem meg ugyanabban a teremben 3D-ben mikor kijött, de annak nem volt ilyen élménye, plusz ott mikor oldalra mozdult a kamera, akkor eléggé zavaró volt a látvány. Itt nem volt ilyen, csak néha nem állt össze a kép, ha túl közel volt a szereplő a kamerához, de ez ritka volt, meg igazából valszeg a cinemacity passzív 3D-s vetítője a problémák forrása, nem a film. (minőségi, Panasonic tv-hez való szemüveggel nézem a filmeket)
    Én mondjuk középről nézem a filmeket, a 4. sor amit írtál az piszok közel van, néztem már onnan filmet, de a végére a nyakam már igen csak fájt a folyamatos fölfelé nézéstől. ;]

    +++spoiler+++
    Igazából csak egy dolog van amit fel lehet róni Abramsnak, az a romulánok meg a klingonok megjelenése. Különösen a romulánok külseje nem lett jó az előző filmben, de a klingonok se lettek annyira "klingonossak" ebben azzal a masszkal, szerencsére nem is róluk szólt a film.

    Meg vajon miért lakatlan a Keta tartomány? A DS9-ben azt mondják, hogy az alföldi terület, ahol földet művelnek, plusz ott székel az egész Martok ház, gondolom már ekkor is létezett.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák