Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Aljasvip #3972 üzenetére

    Ha az új film évtizedekkel az első Kelvin film előtt fog játszódni, akkor az valszeg a Narandra vagy hogy hívták hajó érkezése körül lehet, mikor létrejött a Kelvin idővonal. Hogy ott mit akarnak csinálni azt nem tudom elképzelni, de pont a megfelelő hely lenne a csírájában lezárni az egész Kelvin idővonalat...

    Az új trek meg olyan mint az új SW. Ha megnézed a Jarjar-os filmeket, meg a pubi Kylo Ren-es filmeket, hát nem igazán viszik tovább azt, amit az eredeti filmekben megszoktunk. Az ST Prodigy meg olyan, mint a Rouge One volt az új SW filmek között, időnként azért felbukkan valami, ami a régire hajaz.

    Egyébként azt forgatják le, amire igény van... Pl. az emberek odáig voltak most az Avatar 2-től, pedig története nem sok van és az is leginkább csak a Pocahontas keresztezve egy családregénnyel. Látványos meg minden, csak igazán nem szól semmiről, de özönlenek rá a nézők.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák