Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz Szőrös  #7822 üzenetére

    A Logitech-es promo kapcsán viszont baromira igaza van az arcnak. Mondjuk leszarom már, decemberben voltam rápörögve igazából, visszatekintve eltelt 5 hónap és nem haltam meg DFM nélkül. :DDD Kicsit mondjuk a különböző DFM verziók közötti idő lepett meg kicsit. Azért ha megnézed Ben írását, az sem túl konkrét. Nem zörög a haraszt... Amúgy meg abban igaza volt valamelyik posternek, hogy nagyon kéne az RSI weblapra egy hasonló timeline féle, amit ofc lehetne változtatni folyamatosan, de jó lenne, ha bármikor rá lehetne pislantani, hogy most éppen mi a terv és egyből látszódnának a csúszások is. Szerintem nem lenne nagy dolog, de mindenki örülne. Mondjuk a ship spec. page-et is ígérgetik január óta, hogy nemsokára frissítik. Lassan május van.

    szerk: A szokásos helyen nem látom még a JP-t, sztem pár nap még, hacsak Tomi meg nem osztja előbb..

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák