Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz Sokimm #48508 üzenetére

    Biztos tud siklani, de nem tudjuk mennyire. Ha megadnának egy siklószámot könnyebb dolgunk lenne amúgy meg a fene se tudja, mert minimum egy szélcsatornateszt kéne, hogy lássuk mekkora felhajtóerőt termelnek meg milyenek a belépőélek és a többi. Ezt szemmel senki nem mondja meg.
    Meg ugye kormányszerv sem ártana azzal is elég jól ki lehet húzni a siklást.
    Ja meg ugye nem árt légkör sem. Itt mindenhol nagyon ritka. Nem a földön vagyunk. Így egy siklószámból én meg sem tudnám modnani mi következtethető ki. Hmm. Nagyon érdekes. Alig várom, hogy rendes adatlapokat kapjunk kézhez.

    SkyS1gn: Én csak Olisaron nézegettem csak a vásárlást, de ott a recepciónál van kettő konzol. Ott lehet cargot venni-adni.

    A hajtómű károsodásban lehet valami. Én eddig betartottam mindig a maximum biztonságos értéket és egyszer nem volt bajom vele. Persze lehet valami ordas bug is. Fogalmam sincs. Mindenesetre alig várok egy 1 G-s környezetet, hog yott hogyan reagálnak a téglák.

    [ Szerkesztve ]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák